شما بهترین هستید، کافیست خوب دیده شوید.

بطور متوسط در هر فراخوان استخدام، برای هر فرصت شغلی نزدیک به 250 رزومه ارسال می گردد. و نکته مهم تر اینکه معمولا تنها 2 تا 5 درصد از این رزومه ها، صاحب خود را به جلسه مصاحبه می رسانند. همانگونه که مشخص است، رقابتی تنگاتنگ برای هر فرصت شغلی وجود دارد، پس بهتر است خود را به رزومه ای حرفه ای آماده کنید.

“فقط 6 ثانیه” فرصت دارید تا خوب حرفه ای و واضح دیده شوید.

از آنجا که رزومه، سندی نسبتا خلاصه است، نوشتن صحیح آن می تواند امری دشوار باشد. بهرحال شما بایستی تمامی سوابق و توانایی هایتان را در یک یا دو صفحه خلاصه کنید. باز هم فراموش نکنید که مسئول گزینًش تنها 6 ثانیه برای رزومه شما وقت می گذارد. این تنها زمانی است که برای برجسته ساختن خودتان از بین تمامی متقاضیان استخدام در شغل مورد نظر دارید.

پیشنهاد ما به شما، برون سپاری نگارش و تدوین رزومه تان است.

از آنجایی که در تهیه رزومه ممکن است روی بعضی توانایی هایتان بیش از اندازه تکیه و بعضی را فراموش کنید، میتوانید از سرویس بسته های شرکت الماس کمک بگیرید.

رشد حرفه ای

نگارش رزومه فارسی

نگارش رزومه انگلیسی

ارائه نماد QR code

ارائه نسخه ایمیل و فکس

ارائه نسخه موبایل

تحول شغلی

نگارش رزومه فارسی

نگارش رزومه انگلیسی

نگارش رزومه ایران تلنت

طراحی پروفایل لینکدین

بررسی رزومه ی فردی و مشاوره شغلی

خدمات مشاوره استخدامی

QR code ارائه نماد

ارائه نسخه ایمیل وفکس

ارائه نسخه موبایل

نگرش عالی

این پکیج، مخصوص:

مدیران عالی

اعضا هیئت مدیره

مشاورین عالی رتبه

مدیران ارشد

صاحبان کسب و کار کلان

شکل قالب رزومه تان را انتخاب کنید

1- اگر رزومه تان قالب خاصی در ذهن دارید، میتوانید آن را با ما در میان بگذارید. طرح مورد نظر را بررسی و اجرا خواهد شد.
2- قالب رزومه در هر رشته و صنعت معمولا از طراحی خاصی بهره میبرد. همکاران ما در انتخاب قالب رزومه آماده راهنمایی و ارایه مشاوره هستند.

تضمین ها

اگر طی 90 روز پس از ارائه رزومه، هیچ دعوت نامه ای به مصاحبه دریافت نکردید، ما یک بازبینی رایگان بر رزومه شما انجام خواهیم داد.

خدمات مشتری

ما تا 24 الی 48 ساعت پس از دریافت سوال های تان، در مورد نحوه ارائه خدمات و سفارش رزومه با شما در ارتباط خواهیم بود.

مشاوره در زمینه مصاحبه

علاوه بر داشتن رزومه ی حرفه ای، می توانید از خدمات مشاوره کارشناس شخصی خودتان تا موفقیت در جلسه مصاحبه بهره مند شوید.

نویسندگان حرفه ای

تدوین کنندگان رزومه ی شخصی شما، متخصص و به روز بوده، و از تجربه سال ها فعالیت در امر استخدام و مدیریت نیروی انسانی برخوردار هستند.

رزومه من چگونه آماده می شود؟

به یکی از 3 روش، اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید. این کار فقط 5 دقیقه زمان خواهد برد.
درصورت نیاز همکاران ما پس از بررسی اولیه، با شما مصاحبه تلفنی خواهند داشت.
رزومه تان را دریافت کنید. سفارش رزومه حرفه ای شما طی یک هفته آماده خواهد بود.

وقتی این همه رزومه رایگان در اینترنت وجود دارد، چرا بایستی رزومه ام را سفارش دهم؟ چه نیازی به هزینه کردن دارم؟

این یک واقعیت است که مسئول گزینش بایستی لیست صدها رزومه دریافتی را به حداقل ممکن برساند . با در نظر گرفتن تعداد رزومه بالایی که هر روز بایستی بررسی شوند، درک این نکته که برای بررسی هر مدرک بیشتر از 30 ثانیه صرف نمی شود ، آسان خواهد بود . بنابراین بسیار مهم است که رزومه تان را به گونه ای تنظیم کنید که متمایز باشد و تمامی توجه مسئول گزینش را جلب کند . یک رزومه عالی، با مقدمه ای چشم نواز شروع میشود تا خواننده را ترغیب به مطالعه تا انتهای آن کند. بسیاری از افراد جویای کار سعی میکنند چنین رزومه ای بنویسند، اما غالبا موفق نمی شوند. این دلیل خوبی برای سپردن امر مهم رزومه نویسی به متخصصین این کار و استفاده از خدمات اختصاصی مثل الماس است.  ما بهترین نویسندگان رزومه را به کار گرفته ایم تا بهترین خدمت ممکن را ارائه دهیم .

ما متوجه این نکته هستیم که شما می توانید خدمات رزومه نویسی آنلاین فراوانی را در سطح اینترنت بیابید. اما اولین نکته این است که در وب سایت های مذکور ، این سرویس توسط نرم افزار ارائه می شود و صرفا گردآوری اطلاعات شماست. در حالی که شما در الماس به جمعی از نویسندگان مجرب رزومه و کارشناسان خبره منابع انسانی دسترسی دارید .

از سرویس نگارش رزومه الماس چه چیزی را مطالبه می کنید ؟

با توجه به سابقه متخصصین ما در زمینه مدیریت منابع انسانی و مکاتبات اداری، اکنون به جایگاهی رسیده ایم که میتوانیم طیف وسیعی از خدمات را ارائه دهیم. یکی دیگر از خدمات ما مطالعه رزومه فعلی شما و اصلاح آن در راستای بهبود وضعیت آن و بالطبع بهبود نتایج حاصله برای شماست. مهم ترین نکته اینکه، نویسندگان ما با نگاه حاکم بر صنعت مورد نظر شما و با آشنایی به روحیات مدیران منابع انسانی و مسؤلین صنعت مزبور، اقدام به نگارش رزومه شما می نمایند.

دلایلی برای استفاده از سرویس نگارش رزومه الماس :

بهترین نکته در استفاده از خدمات نگارش رزومه ما، این است که شما فرصت کار با بهترین رزومه نویسان کشور را خواهید داشت. ما آنها را با وسواس بالا و توجه فراوان استخدام کرده ایم و از اینکه بهترین تیم ممکن را گردآوری کرده ایم، ایجاد اطمینان نموده ایم. این نویسندگان با هر مشتری قبل از نگارش رزومه در تماس بوده و در مورد ماهیت شغل مورد نظر و توانایی های وی، با او مفصلا صحبت خواهند کرد. بعضی از دلایل برای انتخاب سرویس ما عبارتند از :

  • شما از خدمات نگارش و اصلاح حرفه ای رزومه با قیمتی مقرون به صرفه برخوردار می شوید .
  • شما قادر به استفاده از بسیاری خدمات مشاوره مانند امور قرارداد ها، روابط اداره کار و بیمه تامین اجتماعی در حین آماده سازی رزومه خواهید بود .
  • شما در بازه زمانی معقولانه ای رزومه تان را دریافت می کنید. ما هرگز از موعد تحویل خود تخطی نمی کنیم، حتی اگر این زمان اندک به نظر برسد.
  • امنیت اطلاعات شما در حد بالایی از حفاظت اطلاعات الکترونیک تضمین می گردد. ما از سیستم کدنویسی SSL و مدرن ترین تکنیک ها جهت حفاظت از اطلاعات شما استفاده می کنیم .
  • ضمنا شما از تضمین خدمات پشتیبانی و یک مورد بازبینی رایگان برخوردار هستید.

بعلاوه شما از خدمات پاسخگویی به مشتریان ما لذت خواهید برد، که همین نکته ما را از سرویس های آنلاین نگارش رزومه متفاوت می سازد.

“پس فرصت را از دست ندهید و به سوی شغل رویایی تان پرواز کنید”

امروز امتحان کنید !